Witamy na stronie Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego Zaocznego dla Dorosłych w Szczecinku. Znajdziecie tu wiele interesujących rzeczy dotyczących naszej szkoły, słuchaczy i nauczycieli.
Jeśli chcecie zdobyć wykształcenie i zawód w przyjemnej atmosferze, pod kierunkiem dobrze przygotowanej kadry pedagogicznej, to jesteście we właściwym miejscu!

Sesja poprawkowa - sierpień 2019

30.08.2019 - piątek

16.00 j.polski C4 - s.4, j.polski - C2 - s.1, 17.00 - chemia s.wykł., 17.30 - matematyka - s.4, 18.00 - historia, WOS - s.wykł.

31.08.2019 - sobota

9.00- biologia, przyroda - s.4, 10.00 - j.angielski - s.1, fizyka - s.wykł.

UWAGA przyszły Słuchaczu

1. zainteresuj się programem Dobry Start jako dofinansowanie do szkoły do 20r.ż

2. wykształcenie średnie - dużo zmienia

nie czekaj i nie odkładaj

od września  2019r.  jest szansa na zdobycie

wykształcenia średniego  jeszcze w 3-letnim liceum !!!

serdecznie zapraszamy :

- do 1 klasy -po Gimnazjum i po nieukończonej szkole: 1 LO/Technikum

- do 2 klasy - po ZSZ i z przeniesienia ze szkół : LO/Technikum albo ich nieukończenia

- do 3 klasy -z przeniesienia ze szkół: LO/Technikum lub ich nieukończenia

NOWOŚĆ

4- letnie liceum :

- do 1 klasy - po nowej 8 -letniej Szkole Podstawowej,

W naszej szkole łatwiej dojść do upragnionego celu,

razem dojdziemy do uroczystości rozdania świadectw.

Wyróżnia nas życzliwość ,ciekawie i  rzetelnie przekazywana wiedza.

Stawiamy na pozytywne relacje między nauczycielami a słuchaczami co sprzyja nauce i motywacji.

Naszą kadrę pedagogiczną stanowią  ciekawi nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w kształceniu ludzi młodych i  dorosłych, którzy potrafią w odpowiedni sposób przekazać wiedzę, zarazić nią i rozszerzyć myślenie .Wszystkim zapewniamy bezstresową naukę, życzliwośc i szacunek oraz wsparcie.

Nie ma górnej granicy wiekowej