Witamy na stronie Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego Zaocznego dla Dorosłych w Szczecinku. Znajdziecie tu wiele interesujących rzeczy dotyczących naszej szkoły, słuchaczy i nauczycieli.
Jeśli chcecie zdobyć wykształcenie i zawód w przyjemnej atmosferze, pod kierunkiem dobrze przygotowanej kadry pedagogicznej, to jesteście we właściwym miejscu!

Uwaga!!!

W soboty 23 i 30 grudnia 2017r. sekretariat szkoly jest nieczynny.

W Święta Bożego Narodzenia

życzę Wam drodzy Słuchacze i Waszym Najbliższym

zaproszenia od Anioła Bożego

aby pójść i uczestniczyć w tajemnicy

Życia Wiecznego JEZUSA

Naszym celem jest by nauka stała się przyjemnością. Wyróżnia nas ciekawie i  rzetelnie przekazywana wiedza.

Stawiamy na pozytywne relacje między nauczycielami a słuchaczami co sprzyja nauce i przyjemności zajęć.

Naszą kadrę pedagogiczną stanowią  ciekawi nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w kształceniu dorosłych.

Potrafią w odpowiedni sposób przekazać wiedzę zarówno tym, którzy niedawno ukończyli szkołę jak i tym którzy naukę ukończyli już dawno. Wszystkim zapewniamy bezstresową naukę, życzliwośc i szacunek oraz wsparcie.

Myśl to

potężny środek do zmiany