Witamy na stronie Prywatnego Policealnego Studium Zawodowego w Szczecinku. Znajdziecie tu wiele interesujących rzeczy dotyczących naszej szkoły, słuchaczy i nauczycieli.
Jeśli chcecie zdobyć wykształcenie i zawód w przyjemnej atmosferze, pod kierunkiem dobrze przygotowanej kadry pedagogicznej, to jesteście we właściwym miejscu!

Moi Drodzy

Serdecznie zapraszamy od lutego 2019 na kierunki  medyczne poszukiwane i po których  łatwiej znajdziesz pracę tu czy w UE są to :

* Higienistka stomatologiczna - 2 lata ,forma stacjonarna

* Technik sterylizacji medycznej - 1 rok, forma zaoczna

* Opiekun medyczny - 1 rok, forma zaoczna

Więcej informacji w zakładce KIERUNKI

ZAJĘCIA W PIĄTKI ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD GODZINY 16.00

W SOBOTY OD GODZINY 8.00

W NIEDZIELE  OD 8.00

W naszej szkole staramy się jak najlepiej dopasować zajęcia do indywidualnych potrzeb każdego Słuchacza. Chcemy, aby wiedza była aktualna i przekazywana w sposób ciekawy więc zatrudniani są najlepsi nauczyciele -praktycy.

Serdecznie zapraszamy do wyboru kierunku i rozszerzenia swoich umiejetności zawodowych.

Mamy bardzo dobrą zdawalność egzaminów zawodowych oraz

Życzliwych ,wspierających i praktyków jako nauczycieli :-)

Cechuje nas indywidualne podejście do ucznia oraz zaangażowanie w naszą pracę

poznaj nas, zobacz kto jest naszym nauczycielem